Wymiana i zwrot towarów

Ładuję...

Cześć! Jeśli buty, które zamówiłeś/aś u nas, nie pasują lub zmieniłeś/aś zdanie, to wcale nie jest problem. Wystarczy, że wyślesz je z powrotem, a my bezpłatnie wyślemy Ci nową parę, niezależnie od tego, czy chcesz inną rozmiarówkę czy model.

Rozumiemy, że czasami wybór po prostu się nie sprawdza. Masz możliwość odstąpienia od umowy i zwrotu butów do nas. Pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od otrzymania. Dajemy Ci jednak trochę więcej czasu, jeśli będziesz potrzebować, więc akceptujemy zwroty do 2 miesięcy, ale wtedy zwrócimy Ci 75% ceny.

Jeśli chcesz zwrócić buty, pamiętaj o tym:

Tak jak w sklepie stacjonarnym, u nas też możesz spokojnie przymierzyć buty. Ale prosimy, rób to w domu na czystej podłodze, aby podeszwy nie były porysowane, jak mogłoby się to zdarzyć podczas przymierzania na zewnątrz. I prosimy, nie przymierzaj butów na bosą stopę! Oczywiście, chcemy, aby buty wróciły do nas w oryginalnym opakowaniu. Jeśli coś pójdzie nie tak, skomplikowane i kosztowne może być przywrócenie ich do pierwotnego stanu, a koszty poniesiesz Ty.

Co zrobić, jeśli chcesz inny model lub rozmiar?

Jeśli chcesz wybrać inny model lub rozmiar, nic prostszego. Złóż nowe zamówienie, wybierz płatność przelewem bankowym, ale poczekaj z płatnością. Gdy otrzymamy buty, które zwracasz, zajmiemy się wszystkim. Jeśli Twój nowy wybór będzie droższy, różnicę zapłacisz przy dostawie.

Gdzie wysłać buty?

Kiedy buty będą gotowe do wysyłki, prześlij je proszę na adres:
Packeta.pl
93186518 - United Heels s.r.o.
Panattoni Park Bielsko-Biała
ul. Księdza Józefa Londzina 106
43-382 Bielsko-Biała

Koszty wysyłki ponosi kupujący.

Formularz zwrotu

Prosimy, dołącz do butów wypełniony formularz zwrotu (lub ten, który znajduje się na fakturze):

Imię i nazwisko klienta:
Numer zamówienia lub faktury:
Oświadczenie klienta
⎕ Obuwie nie było noszone, tylko przymierzane (przymierzaniem rozumie się przymierzenie odpowiadające zakupowi w sklepie stacjonarnym)
⎕ Obuwie było przymierzane w czystym środowisku
⎕ Obuwie nie było przymierzane na bosą stopę
⎕ Obuwie jest zwracane w oryginalnym opakowaniu
WymianaZwrot
⎕ Chcę wymienić na: _________________________⎕ Odstępuję od umowy kupna i chcę zwrotu pieniędzy na konto (IBAN): _________________________
Data i podpis:
Twoje preferencje pomagają nam się poprawiać, dziękujemy za każdą opinię:
⎕ Buty są dla mnie za duże / małe. Zazwyczaj kupuję rozmiar ______
⎕ Buty są dla mnie za wąskie / szerokie / ogólnie nie pasują na moją stopę
⎕ Buty mi się nie podobają
⎕ Nie odpowiadają opisowi
⎕ Jakość nie jest zgodna z moimi oczekiwaniami

Chcemy, aby wszystko z nami było jak najprostsze i najprzyjemniejsze, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, śmiało się do nas zwróć. I nie zapomnij, że Warunki sprzedaży zawierają wszystkie ważne informacje i szczegóły, więc przeczytaj je spokojnie, aby być na wszystko przygotowanym.