Hustlers
W filmie zabłysły nie tylko aktorki, ale także buty Pleaser!

Niedawno obchodziła swoje 50. urodziny, a w filmie Ślicznotki (Hustlers) nie waha się tańczyć w malutkim stroju na rurze i wykonywać striptizu jak profesjonalistka. Ale Jennifer Lopez nie jest jedyną osobą, która w filmie rozbiera się dla pieniędzy!

Sceny filmowe, w których aktorzy pokazują się w całej okazałości, są popularne - zwłaszcza jeśli jest co oglądać, czy to gorące sceny miłosne, uwodzenie, czy zmysłowy taniec i striptiz. Niektórzy aktorzy wolą być zastępowani przez dublerów, inni nie boją się tego i łatwo się ujawniają. Są też tacy, którzy robią striptease, którego nie powstydziliby się nawet zawodowcy.

W filmie Ślicznotki, starzejąca się striptizerka Ramona (Jennifer Lopez) bierze na siebie młodą koleżankę striptizerkę Destiny (Constance Wu), aby pomóc jej wejść do klubu ze striptizem za dolara fortuny. Ale kiedy nadchodzi kryzys finansowy, okoliczności zmuszają ich do przejścia na nowe metody z wykorzystaniem środków uspokajających i nieautoryzowanych obciążeń kart kredytowych.

Film przypomina filmy takie jak Wilk z Wall Street, ale głównymi aktorami nie są maklerzy giełdowi, ale striptizerki. Zamiast mężczyzn w garniturach, można podziwiać kobiece ciała w rozpustnych strojach i pięknych butach. Zwłaszcza główna bohaterka, Azjatka Destiny, grana przez Constance Wu, wygląda tu szczególnie atrakcyjnie. Działania tego kobiecego gangu kończą się podobnie jak losy chciwych maklerów giełdowych, choć w tym przypadku publiczność z pewnością będzie bardziej przychylna.

W sumie, film jest skądinąd przyjemny, relaksujący i zdecydowanie warty obejrzenia. Swoją światową premierę miał 7 września 2019 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.
W Malezji cenzorzy zakazali emisji filmu z powodu "dużej ilości obscenicznych treści".

A jakie buty błyszczały w tym filmie? Dowiedz się na końcu tego artykułu.

Światowa premiera odbyła się 7 września 2019 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

A jakie buty lśniły w filmie? Buty z filmu można znaleźć na końcu tego postu.

Ślicznotki (Hustlers)
USA, 2019, 110 min
Drama / Krimi / Komedie

Režie: Lorene Scafaria
Scénář: Lorene Scafaria
Kamera: Todd Banhazl
Hrají: Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles, Keke Palmer, Lili Reinhart, Cardi B, Lizzo, Madeline Brewer, Mette Towley, Trace Lysette, Mercedes Ruehl, Jon Glaser, Frank Whaley, Wai Ching Ho, Rhys Coiro, Stormi Maya, Tia Barr, Vanessa Aspillaga, Usher Raymond, Brandon Keener, Georgia Ximenes Lifsher, Steven Boyer, Doris McCarthy a další