Kochamy obcasy

 1. Pole Dance: Mit i Rzeczywistość

  Pole Dance: Mit i Rzeczywistość

  Pole dance, dawniej kojarzony niemal wyłącznie z klubami nocnymi, dzisiaj zdobywa serca wielu kobiet jako dynamiczna forma ćwiczeń i sztuki.
  Jaka jest różnica między pole dance jako aktywnością rekreacyjną a tym, co dzieje się w klubach?

  Czytaj dalej »
 2. To Infinity and Beyond - najwyższe obcasy

  to Infinity and Beyond

  12 centymetrów. To najwyższe szpilki czółenek, w których jeszcze można chodzić.
  Ale tu słyszę oburzony krzyk kobiet, że już 10 cm zagraża życiu!
  Ale chęć wybicia się, pokonania innych i przyciągnięcia, przesuwa granice możliwego wyższego. Aby umożliwić chodzenie, przychodzą z pomocą platformy. Dzięki platformie tak duże pochylenie stopy nie jest konieczne, a jednocześnie obcasy osiągają niespotykane dotąd wysokości.

  Na przykład z firmy Pleaser USA jest to kolekcja czółenek Teeze, które zapewniają stosunkowo wygodne chodzenie.

  Wyższe obcasy nadają się wtedy na specjalne okazje. Do fotografii, modelowania, tańca na rurze lub dla tancerzy egzotycznych i różnych występów klubowych lub pokazów.

  Czytaj dalej »
 3. Wybór butów na zawody bikini fitness lub body fitness

  Bikini fitness competition

  Masz właśnie zamiar wystartować w zawodach fitness i sprawdzasz, czy masz wszystko przygotowane? Zastanawiasz się, co sprawi, że Twój występ znajdzie się na podium? Może powinieneś poświęcić kilka chwil na wybór odpowiedniego obuwia przed właściwą rywalizacją.

  Często, przygotowując się do konkursów, dużą uwagę przywiązuje się do doboru ubrań. Jest to z pewnością bardzo ważna część przygotowań. Nie zapominaj jednak również o butach. Nieodpowiednie buty mogą nie tylko zepsuć ogólne wrażenie i zrujnować całe przygotowanie, ale będą krzyczeć ze sceny, a tego właśnie chcesz uniknąć!

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze butów?
  Czytaj dalej »
 4. Buty z filmu Ślicznotki

  Hustlers
  W filmie zabłysły nie tylko aktorki, ale także buty Pleaser!

  Niedawno obchodziła swoje 50. urodziny, a w filmie Ślicznotki (Hustlers) nie waha się tańczyć w malutkim stroju na rurze i wykonywać striptizu jak profesjonalistka. Ale Jennifer Lopez nie jest jedyną osobą, która w filmie rozbiera się dla pieniędzy!

  Sceny filmowe, w których aktorzy pokazują się w całej okazałości, są popularne - zwłaszcza jeśli jest co oglądać, czy to gorące sceny miłosne, uwodzenie, czy zmysłowy taniec i striptiz. Niektórzy aktorzy wolą być zastępowani przez dublerów, inni nie boją się tego i łatwo się ujawniają. Są też tacy, którzy robią striptease, którego nie powstydziliby się nawet zawodowcy.

  W filmie Ślicznotki, starzejąca się striptizerka Ramona (Jennifer Lopez) bierze na siebie młodą koleżankę striptizerkę Destiny (Constance Wu), aby pomóc jej wejść do klubu ze striptizem za dolara fortuny. Ale kiedy nadchodzi kryzys finansowy, okoliczności zmuszają ich do przejścia na nowe metody z wykorzystaniem środków uspokajających i nieautoryzowanych obciążeń kart kredytowych.

  Film przypomina filmy takie jak Wilk z Wall Street, ale głównymi aktorami nie są maklerzy giełdowi, ale striptizerki. Zamiast mężczyzn w garniturach, można podziwiać kobiece ciała w rozpustnych strojach i pięknych butach.

  Czytaj dalej »